top of page

Asukohad

US Tenniseakadeemia tegutseb Forus Spordikeskustes Tondil, Viimsis ja Nõmmel ning Audentese hallis. Nii Tondi kui ka Viimsi keskused on väliskülalistest tennise tippmängijatelt vaid kiidusõnu saanud. Tegemist nüüdisaegsete kvaliteetsete spordikeskustega, kus kõrvaltegevusi lastehoiust ja toidukohtadest kuni spordimeditsiini erinevate teenuste pakkujateni, Golden Club fitnessklubist rääkimata.

Asukohad Tondi_Rasmus Kooskora_5821.webp
Indoor Tennis Court

Forus Spordikeskus Tondi

FORUS Spordikeskus Tondil asub 17 rahvusvaheliste võistluste standarditele vastavat hästivalgustatud tenniseväljakut: 7 savi-liiva välisväljakut, 7 Plexicushion Competition kõvakattega siseväljakut ja 3 vaipkattega siseväljakut. 2014. aasta veebruaris avati keskuses Lastehall, milles on 5 minitennise väljakut kõige väiksematele mudilastele ning mõnus treeningsaal Võilill. Samas hallis on ka 6 Taraflex kattega sulgpalli treeningplatsi. 2016. aasta augustis valmisid 4 kvaliteetset rahvusvaheliste võistluste nõuetele vastavat squashi väljakut.

 

FORUS Spordikeskus Tondi (varasemalt Tondi Tennisekeskus ja Tere Tennisekeskus) on multifunktsionaalne spordikompleks, mille katuse all saab harrastada tennist, sulgpalli ja squash’i. Lisaks US Tenniseakadeemiale tegutsevad hoones ka fitnessklubi Golden Club ning samanimelised tennise-, sulgpalli- ja squashiklubid täiskasvanud harrastajatele ning mitmed spordi- ja tervisealaste lisateenuste pakkujad. Massaažisalong Šivaya, Sinu Arst Tervisestuudio, spordimeditsiini kabinet Innomedica ning Pilatese tuba. Tervislikku ja maitsvat menüüd serveerib Reval Cafe ning parima spordivarustuse saab soetada kauplusest Sportland Tennis. Keskuses tegutseb ka lapsehoidjaga mängutuba, mille kasutamine on klubiliikmetele tasuta. Mugavamaks parkimiseks pakub keskus võimalust kasutada maa-alust soojendusega garaaži. 

Forus Spordikeskus Viimsi

FORUS Spordikeskus Viimsis (varasemalt Karulaugu Spordikeskus) on 4 kõva- ja 2 vaipkattega väljakut. Vaipkattega väljakud asuvad varikatuse all, mille seinasid saab automaatselt üles tõsta, et soojade ilmadega mängida värskes õhkus, aga olla vihma eest kaitstud.

 

2018. aasta sügisel avatud FORUS Spordikeskus Viimsi on multifunktsionaalne spordikompleks, mille katuse all saab harrastada tennist, pallimänge, maadlust, lauatennist, tantsu, jalgpalli ja muud. Hoones tegutsevad ka fitnessklubi Golden Club ning mitmed spordiklubid ja tervisealaste lisateenuste pakkujad. Viimsis on täismõõtmetega pallimängude väljak koos tribüünidega 700-800 pealtvaatajale. Väljakul tegutseb peamiselt Korvpalliklubi Viimsi. Lisaks reketialadele tegutseb Viimsis USTA all ka tantsukool Golden Dance Club, mille peatreener on Martin Parmas. Lisateenuseid pakuvad Füsioteraapia Kliinik, Spordimeditsiini Sihtasutus, ilusalong Elegance ja Viimsi Teraapiakeskus. Tervislikku ja maitsvat menüüd serveerib Karulaugu Pesto. Keskuses tegutseb ka lapsehoidjaga mängutuba, mille kasutamine on klubiliikmetele tasuta. Mugavamaks parkimiseks pakume võimalust kasutada maa-alust garaaži.

Tennis Players
Tennis Courts

Forus Spordikeskus Nõmme

Forus Spordikeskus Nõmme kuue välisväljaku katteks on vaipkattel põhinev hübriid-saviliivakate TopClay, mis on oma mänguomadustelt sarnane naturaalse savi-liiva väljakuga. Kogu väljakute konstruktsioon on vett läbilaskev ja seetõttu saab väljakut kasutada kohe pärast vihma.                            

 

TopClay kattega väljakute hooldustööd on oluliselt väiksemad ja pikendavad väljaku kasutus- ja mänguaega. Lisaks välisväljakutele on tennisekeskuses ka ühe väljakuga sisehall, mida lähiaastatel ootab samuti ees uuendus. Nõmme tennisklubi ajalugu on pika traditsiooniga, põhikiri registreeriti juba 17. juuli 1929. Aastal. Väljakud rajati  kolmekümnendate lõpus.

Audentes Tennisehall

Tonid Tennisekeskus opereerib ka Audentese Tennisehalli, kus asub 5 Plexicushion Competition kõvakattega siseväljakut. See on vaid mõneminutilise jalutustee kaugusel Forus Spordikeskus Tondist. Mitmed USTA regulaartreeningud toimuvad just Audentese Tennisehallis.

Tennis Players
bottom of page