top of page

Meie koolist

US Tenniseakadeemia peamine väljund on laste tennisekool.

Meil on 18 tennisetreenerit ja ligi 550 noormängijat. Erinevate treenerite eesmärk on keskenduda erinevatele vanuse- ja tugevusgruppidele. Gruppides on ühel väljakul 6 või 8 mängijat, võistlejatel 4. Õppetöö toimub tavaliselt tenniseväljakul, aga paralleelselt on võimalik end arendada ka üldfüüsilise treeninguga.

USTA eesmärk on pakkuda kõigile tennisekooli õpilastele võimalus saada võistluskogemust.  Mõned mängijad käivad regulaarselt rahvusvahelistel turniiridel ning paljud võtavad osa GP-sarja etappidest või noorte liiga võistlustest.  Nooremad saavad end proovile panna värviliste pallide turniiridel. Siiski on palju neid, kes pole veel võistlustulle astunud.

Võistlusmomendil on tennises oluline osa ja see õpetab rohkem kui treening. Kedagi me vastu tahtmist turniirile ei saada, aga anname kõigile võimaluse võistlema minna. Üheks võistlusvõimaluseks on USTA-sisesed turniirid – võistlussari, mis sai alguse 2016. aastal.

Meie tennisekool annab kõigile võimaluse õppida, areneda ja võistelda, kuid iga mängija teab ise, mis eesmärgiga ta väljakule on tulnud ja mida ta sealt leida tahab. Soovime kõigile õpilastele edu!

Kohtume treeningul!

Tennis player hitting a ball
bottom of page