top of page
Tennis player prepared

Täiskavanute kool

Viimsi

US Tenniseakadeemia (USTA) pakub läbimõeldud ülesehitusega tennisetreeninguid ka täiskasvanutele. Treeninguid viime läbi Forus Spordikeskus Viimsis (Karulaugu tee 13).

Treeninggrupid koostatakse vastavalt tasemele, nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Taseme määrab treener esimeses proovitreeningus.

Algajate puhul teeme selgeks tennise põhireeglid ja väljakutähistuste tähendused. Alustame treeninguid aeglasemate pallidega, et õppimine oleks kergem ja kiirem alustamaks tennisemänguga juba esimeses tunnis.

Edasijõudnute grupitreeningute põhirõhk on mängijate taktikaliste oskuste arendamisel, mille juurde kuulub võimalus neid kohe ka väljakul praktiseerida.

Treeninggrupis on 4 inimest ja treeningpikkus on 1 või 1,5 tundi. Treeninguid viivad läbi meie kogenud USTA treenerid (Roland Kiil, Siim Mansberg ja Karmo Karema). 

USTA täiskasvanute kool on noor ja pidevas arengus. Pöörame suurt tähelepanu ka sotsiaalsele aspektile. Seoses sellega kavandame põnevaid turniire, kus saavad osa võtta erinevate tasemetega mängijad. Regulaarselt mängides oskused ja tehnika paranevad ning koos sellega ka vaimne valmisolek. Tennis on tarkade mäng, mis pakub sportlikke väljakutseid!

Registreerimiseks ja lisainfo saamiseks võtke ühendust: viimsi@usta.ee 5199 8969.

 

 

Kohtume treeningul!

Basket with tennis balls
bottom of page