top of page
Tennis Ball

Tennisekool

Täiendav info

SA US Tenniseakadeemia (USTA) on üks juhtivaid tennisekoole Eestis laste arvu ja võistlustulemuste poolest. Akadeemia alustas tegevust 2009. aastal Forus Spordikeskus Tondil, mis on valmimisest alates Eesti tennise süda. Sordikeskuses on Golden Club jõusaal, 10 siseväljakut, 7 välisväljakut, 6 sulgpalliväljakut ja 4 squashiväljakut, mille järele on suur nõudlus. Kuna majas käib igapäevaselt sadu inimesi, siis on ka US Tenniseakadeemia populaarne ja tuntud tennisekool, kuhu soovivad paljud vanemad oma lapsi tuua või ise mängima tulla.

 

Keskuse haldusalas on ka Audentese tennisehall, kus USTA  viib osaliselt läbi ka enda regulaartreeninguid.

 

Alates 2014. aasta sügisest on avatud ka US Tenniseakadeemia Täiskasvanute Tennisekool.

 

2018. aasta septembris avati Forus Spordikeskus Viimsis USTA osakond. Alates 2022 aastast pakume ka Viimsis täiskasvanute tenniseõpet. Viimsis on 4 kõva- ja 2 vaipkattega väljakut. Vaipkattega väljakud asuvad varikatuse all, mille seinu saab automaatselt tõsta, et soojade ilmadega mängida värskes õhkus, aga olla vihma eest kaitstud.

2022. aastast viime suvetreeninguid osaliselt läbi ka renoveeritud legendaarsetel Nõmme tenniseväljakutel.

 

Alates 2014. aastast on avatud ka US Tenniseakadeemia Sulgpallikool. Käesolevaks hooajaks oleme käed löönud uue rahvusvahelise kogemusega treeneriga.

 

Alates 2017. aasta sügisest tegutseb USTA Viimsis ka peatreener Martin Parmase eestvedamisel Golden Dance Club tantsuspordikool.

USTA eesmärk on tuua tennise, sulgpalli ja tantsu juurde võimalikult palju inimesi ning läbi süsteemse õppetöö kasvatada sportliku ja terve eluviisiga harmooniliselt arenevat inimest. US Tenniseakadeemia põhiväärtused on kvaliteet igal sammul, avatus tegevustes, tagasiside ja parim klienditeenindus ning tulemuslikkus.

 

Õppeperiood kestab sügisest juuni keskpaigani. Võistlustele suunatud sportlaste grupid treenivad aastaringselt. Eelmisest hooajast avasime Tondil kõigile gruppidele ka suvetreeningud. Suviti oleme lastele korraldanud mitmesuguseid laagreid, linnalaagreid Tondil ja Nõmmel algajatele tennisehuvilistele, meie enda õpilastele linnalaagreid Viimsis ja laagreid Adila heaolu- ja puhkekeskuses. Võistlustele suunatud gruppide laagrid on toimunud nii Viljandis kui ka Käärikul. Samuti on kavas läbi viia laagreid koolivaheaegadel hooaja sees.

 

Tenniseakadeemias on Eesti tippmängijaid igas vanuses, arvukalt harrastustennisiste, täiskasvanud treenijaid, sulgpallureid ja tantsijaid.

 

Tennisekooli suurtoetaja on Viking Motors / KIA. Partneri nimelised sise- ja välisväljakud asuvad Tondil. Turniiridele ja laagritesse sõitmiseks on USTA treenerite truuks kaaslasteks autod KIA ProCeed. USTA pallipartneriks on Piletilevi, pikaajalikseks toetajaks BLRT.

Tennis Rackets on the ground
bottom of page